0212 771 00 01 info@saycelik.com.tr Harita

Haberler

Sizler için Değiştik, Geliştik, Yenilendik !

Önceliğimiz Sağlığınız Covid-19

Üretim aşamamızın tamamında ülkemizde ve dünyada tercih edilmiş normlar ve standartlarda üretim yapmaktayız. Tüm bu inceliğimiz, hassasiyetimiz gayretimiz sağlığınıza ve çevreye olan sorumluluk anlayışımızın gereğidir.

10-14 Mart CNR Expo Fuar

CNR Expo Fuar merkezinde gerçekleşecek UniCera Seramik Banyo Mutfak Fuarı kapsamında, salon 4 içerisinde bulunan B-08 No'lu standımıza 10-14 Mart tarihleri arasında siz değerli misafirlerimizi bekleriz

CERSAİE 2019 BANYO VE SERAMİK FUARINDAYIZ

Üretimdeki gücünü ihracata yansıtan firmamız, Avrupa’nın en prestijli fuarlarından olan CERSAİE 2019 BANYO VE SERAMİK FUARINDA; yeni çıkan ürünlerimizi, geliştirdiğimiz ve inovasyon sağladığımız bir çok ürünü sergileyeceğiz. Kahve içmeye bekleriz..   (HALL 28  - C 11)

BATIMAT 2019 FUARINDAYIZ

Üretimdeki gücünü ihracata yansıtan firmamız, Avrupa’nın en prestijli fuarlarından olan BATIMAT 2019 FUARINDA ; yeni çıkan ürünlerimizi, geliştirdiğimiz ve inovasyon sağladığımız bir çok ürünü sergileyeceğiz. Kahve içmeye bekleriz.. (HALL 28 - C 11)

Kurumsal Web Sitemiz Sizler İçin Yenilendi

SAY firması olarak temel amacımız; varlık sebebimiz olan siz müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu vizyon doğrultusunda, tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, daha işlevsel ve aranılan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla, güncel trendlere uygun olarak kurumsal web sitemizi yenilemiş bulunmaktayız.