0212 771 00 01 info@saycelik.com.tr Harita

Başkandan

Başkandan

Markamız SAY ile son yıllarda önemli bir değişim ve hızlı bir büyüme süreci yaşıyoruz. Başta ülkemiz olmak üzere dünya üzerindeki ekonomik gelişmeleri ve iyileştirme süreçlerini yakından takip diyor, kurumsallaşma çalışmaları, yeni yatırımlar ve yeni ürünlerle markamızın gelişimini sürdürüyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne değişmeyen ve gelecekte de değişmeyecek olan tek şey değerlerimizdir. Müşterilerimize, personelimize, tedarikçilerimize ve topluma karşı sorumluluklarımızı biliyor ve bu bilinçle insana, topluma ve doğaya saygı temelinde etik değerlerimizden asla taviz vermeden sürekli gelişerek geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyoruz.


Küresel marka olma yoluculuğumuzda sahip olduğumuz sürdürülebilir büyüme, yenilik, kalite ve değişim anlayışıyla önümüzdeki dönemlerde de başarılara imza atacağımıza inancımız sonsuz. Tüm çalışanlarımızın ortak ilkesi olan büyümek ve gelişmek ilkesi, geleceğe yönelik bize güç veren hayallerimizle birleşince 23 yıl boyunca hiç yorulmadan koştuk ve koşmaya devam edeceğiz...

Ahmet Arslan Bekiroğlu
Yön. Kurulu Başkanı